מכון רפואי לבטיחות בדרכים (מרב"ד)

 

המכון הרפואי לבטיחות בדרכים (המרב"ד) הינו גוף המשויך למשרד הבריאות ובסמכותו לערוך עבור משרד הרישוי בדיקות רפואיות לנהגים- וזאת בכדי לבחון את כשירותם לנהיגה. כחלק משגרת עבודתו של המכון הרפואי לבטיחות בדרכים עורך המכון בדיקות רפואיות ומבחני אישיות למופנים אליו. לאחר בדיקות ומבחנים אלו, מגיש המכון הרפואי לבטיחות בדרכים את ממצאיו והמלצותיו למשרד הרישוי. במידה והופנתם למכון הרפואי לבטיחות בדרכים ניתן לפנות לעו"ד תעבורה אשר בקיא בתחום ובעל ניסיון בייצוג בפני ועדת ערר על החלטות המכון הרפואי לבטיחות בדרכים, במקום מושבה בבית החולים תל השומר.

משרדנו זמין ונשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה בנוגע להחלטות של המכון הרפואי לבטיחות בדרכים ו/או שאלות הנוגעות לערעור כנגד החלטות של המכון הרפואי לבטיחות בדרכים.

לא למותר לציין, כי גם אם משרד התחבורה לא מאשר לכם להוציא רישיון נהיגה בעקבות המלצה של המכון הרפואי לבטיחות בדרכים וגם אם ערר שהוגש על החלטת משרד התחבורה לא התקבל- אין זה "סוף פסוק" ולא כדאי להרים ידיים שכן, יהיו מקרים בהם ניתן יהיה לפנות לבית משפט המחוזי בעתירה מנהלית כנגד משרד התחבורה וועדת הערר.

למשרדנו ניסיון רב בעבודה מול המכון הרפואי ומול וועדת הערר ובין לקוחותינו ניתן למצוא הן נהגים שמבקשים להוציא רישיון נהיגה ציבורי, נהגים אשר כשלו בעבירות של נהיגה תחת השפעת סמים וחולים אשר הופנו למכון ע"י רופא מטפל (לדוגמא כאלה הסובלים מאפילפסיה או נכות אחרת).

היה והוזמנתם למכון הרפואי לבטיחות בדרכים ו/או המכון המליץ שלא ליתן בידכם רישיון נהיגה, אם טרם הוצאתו ואם לאחר מכן- הינכם מוזמנים לפנות למשרדנו לצורך קבלת ייעוץ משפטי והכוונה.

הסתבכת? לקבלת ייעוץ ראשוני צרו קשר עכשיו